Registrace do vyhledávačů

Registrace do vyhledávačů - tvorba zpětných odkazů

Registrace do katalogových vyhledávačů pomůže zlepšit vyhledatelnost Vašeho webu a přivést více návštěvníků a tedy více potencionálních klientů.

Seznam.cz

Registrace do katalogových vyhledávačů je nezbytnou součástí kvalitního a vyhledatelného webu. Registrací získáte tzv. zpětné odkazy které zvýhodní Váš web před konkurencí. Tvorba odkazů je jedna z nejlepších seo technik pro zviditelnění webu ve vyhledávačích a rozhodně by se neměla podceňovat. Vychází se z předpokladu, že na kvalitní www stránky bude odkazovat spousta jiných stránek, pokud možno s co největším page rankem (neboli bodovou hodnotou). Katalogových vyhledávačů je celá řada, ale jen pár desítek je těch do kterých je tato registrace opravdu potřebná a přinese největší efekt. Vedeme důkladnou databázi jak českých tak i zahraničních vyhledávačů a proto Vám můžeme nabídnout tuto registraci levnější než konkurence, ale neméně účinou.

Součástí registrace je i zapsání do všech českých fulltextových vyhledávačů jako je např. seznam, google, centrum, morfeo nebo yahoo.

Hlavní rozdíl mezi katalogem a vyhledávačem je v tom, že do katalogů se web opravdu zaregistrovat musí, zatímco vyhledávač si Váš web najde sám, jen mu to bude nějakou dobu trvat. Proto každý web vložíme do vyhledávače manuálně, kdy ho vyhledávač zařadí do fronty a přednostně ho jeho vyhledávací roboti zaindexují.

GOOGLE

Vytvoření zpětných odkazů musí mít pevný řád a držet se pevně daných pravidel!!!

Registraci do katalogových vyhledávačů provádíme výhradně ručně s maximální pečlivostí, abychom dosáhli efiktivního výsledku.

Velkou výhodou je to, že registraci je třeba provádět jen jednou bez nutnosti odkazy každý rok složitě obnovovat.

Nečekejte až Vás konkurence předběhne. Pomůžeme Vám zvýšit návštěvnost webu dosažením lepších pozicí ve vyhledávačích.