Copywriting

Co je to copywriting?

Pokud chcete zlepšit pozice svého webu ve vyhledávači nebo získat nové zákazníky je třeba text odborně napsat - takové psaní textů pro web se označuje jako copywriting.

Copywriting

Copywriter při psaní textů musí dbát na to aby text byl poutavý a výstižný a také zároveň na to aby byl text dobře zoptimalizovaný pro vyhledávače.

Copywriting je bohužel často opomíjen, ale V obchodním světě dokáže kvalitní text divy.

Jedině dobře napsaný text s vysokou hustotou klíčových slov podpoří celkovou optimalizaci stránek a dokáže u návštěvníka upoutat pozornost a proměnit tohoto návštěvníka v zákazníka.

Co dokáže profesionálně napsaný text?

  • přivede na Váš web zákazníky
  • upoutá na první pohled pozornost
  • udrží pozornost zákazníka po celou dobu čtení a zdělí mu vše podstatné
  • splní svůj cíl a zákazník Vás buď kontaktuje nebo zakoupí nabízený produkt

Většina uživatelů internetu dnes tráví nad běžnou webovou prezentací pouze několik vtěřin, je proto nutné je zaujmout na první pohled stručným a výstižným textem.

Prázný prostor je mnohdy lepší jak desítky odstavců odrazující uživatele trávit dlouhé minuty čtením informací, které se dají napsat krátkým, ale výstižným textem. V tomto případě platí že „čas jsou peníze”.

U psaní textů dbáme na seo optimalizaci pro vyhledávače a naše bohaté zkušenosti se odrážení v dobře napsaných textech, které umí přivést zákazníky na Váš web.